O nás

Pivnice Jankovna u bazénu je tradiční Pivnice s pestrým jídelním lístkem, širokým sortimentem piv a možností denního stravování jak formou denního menu, tak možností si jídlo odnést. 

Vážíme se si Vaší přízně, a proto se snažíme vyhovět i specifickým přáním, jako je zajištění stravování při větších  sportovních nebo kulturních akcí. 

Možností je také sledování sportovních přenosů. 

K naší pivnici můžete přijet také autem a pohodlně zaparkovat. V blízkosti pivnice je zastávka autobusu.

o náso nás

Jsme otevření všem námětům a připomínkám, proto budeme rádi za vše, co nám pomůže zpříjemnit pobyt v pivnici Jankovna u Bazénu.

PŘIJĎTE K NÁM I PO 21.11.2021

Vážení hosté, nesmírně si vážíme Vaší přízně a budeme vždy rádi, pokud přijdete do naší pivnice. Podle nových pravidel je od 22.11.2021 možný vstup do restaurací pouze po absolvování očkování nebo prodělání nemoci. V případě prvního očkování je nutné předložit test a potvrzení o absolvování prvního očkování. Pokud nebude možné ani jedno prokázat, můžete si odnést jídlo s sebou domů, nebo Vám je rádi přivezeme domů, nebo do kanceláře. Rozvoz v lokalitách Háje, Opatov a Chodov zdarma. Věříme, že nám, i přes nová opatření, zachováte přízeň, navštívíte nás a společně přečkáme tuto nelehkou dobu.Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás.

Kolektiv pivnice JANKOVNA u bazénu.

Kontaktujte nás

V nší resturaci příjmámé platební metody: